předvýběr.cz

Programátor (PHP / Javascript) full HO

Zveřejněno 28.02.2023

Pro našeho klienta, společnost, která je leaderem na trhu měření a regulací, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Programátor (PHP / Javascript) full HO.

Představení společnosti:

Náš svět produktů a služeb je založen na digitálním základu. Infrastruktura našich přístrojů umožňuje bezproblémovou správu dat o budovách. Naše produkty a služby, založené na údajích o spotřebě, umožňují transparentnost individuální spotřeby energií. Přispívají tak k úsporám energií, nákladů a CO2. Jsme předním světovým dodavatelem měřící technologie, působíme ve 22 zemích a minulý rok jsme slavili 30 let na trhu.

Náplň práce:

Budeš realizovat a vyvíjet nové programy a aplikace. Čeká na Tebe správa existujících aplikací, práce s databázemi a tvorba skriptů v Bash(Unix) a CMD(Windows)

Požadavky:

  • Máš za sebou pár let zkušeností s programováním a setkal/a ses s programy PHP nebo python, ruby, JavaSCRIPT, CSS, MS SQL, MySQL, Java.
  • V rámci správy ovládáš systémy Unix, Windows, MySQL, WEB server Apache nebo NGINX umíš spravovat na pokročilé úrovni
  • Výhodou je studium v oboru IT
  • Domluvit se anglicky pro Tebe není žádná věda.
  • Sám/sama na to nebudeš. V teamu budeš spolupracovat s Tomem a Markem pod vedením IT managera Stana, ale kdokoliv, kdo u nás pracuje Ti bude rád oporou.

Nabídka:

  • Pracovat můžeš odkudkoliv, v tom Ti meze neklademe, ale chceme se alespoň 4 krát do roka potkat osobně.
  • Společnost neustále roste, rozšiřuje se o nové týmy a nové kolegy a nabízí velkou možností seberozvoje a znalostního posunu
  • Stravenkový paušál, MultiSport karta, kafetérie, ale to už je asi klasika
  • Firemní akce, Sick days, Free days, ale především skvělá parta lidí, kteří své práci rozumí a dělají jí rádi.
  • Spolupráce bude full-time na HPP.
  • Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.
  • Můžeš nastoupit ihned, případně dle dohody
  • Lokalita pracoviště: hlavní město Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..