předvýběr.cz

Produktový specialista/Předváděcí technik

Zveřejněno 12.06.2023

Pro našeho významného klienta, společnost, která je jednou z největších společností v oboru čisticí, komunální a techniky pro údržbu zeleně, hledáme kandidáty či kandidátky na pozici Produktový specialista/Předváděcí technik.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zajištění prodeje svěřené skupiny techniky významného zahraničního výrobce (po zaškolení)
  • forma prodeje prostřednictvím výběrových řízení (koncoví zákazníci jsou převážně města, obce)
  • zajištění technické a obchodní podpory pro kolegy obchodníky a dealerskou síť
  • účast a organizace výstav na předváděcích akcích
  • zajištění předvádění strojů
  • marketingová podpora prodeje
  • není nezbytná každodenní přítomnost v sídle společnosti v Praze

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – nejlépe technického směru
  • ŘP skupiny B (skupina B+E výhodou) – předpoklad častějšího cestování
  • chuť se učit nové věci (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • samostatnost, kreativitu a spolehlivost
  • cílevědomost, organizační schopnosti
  • reprezentativní chování a vystupování
  • uživatelská znalost PC (MS Office, internet…)
  • alespoň základní úroveň AJ

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou pracovní činnost, práci na HPP
  • motivující mzdové podmínky (fix + bonusový systém)
  • 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, stravenkový paušál
  • slevu na firemní výrobky a služby
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody
  • budete součástí zkušeného obchodního týmu
  • moderní zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
  • získání cenných znalostí a zkušeností na školeních ve výrobních provozech v zahraničí
  • nástup možný dle dohody ihned
  • dobrou dopravní dostupnost - 7 min. od konečné stanice metra A – Depo Hostivař a časté cestování ve svěřeném regionu v ČR
  • místo pracoviště: Praha 10 – Malešice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..