předvýběr.cz

Přijímací technik/Vedoucí dílny - náb. příspěvěk 50 000 Kč

Zveřejněno 20.03.2023

Pro našeho významného klienta, prémiovou společnost, která je autorizovaným prodejcem luxusních vozidel značky Volvo, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Přijímacího technika/Vedoucího dílny.

Hledáme někoho, kdo bude vnímat naši značku jako své poslání a bude mít chuť pracovat pečlivě a systematicky s cílovou skupinou zákazníků tohoto segmentu.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • vedení týmu mechaniků
  • kontrola průběhu opravy a kvality práce
  • poradenství pro zákazníky servisu
  • příprava podkladů pro práci techniků
  • aktivní prodej příslušenství
  • práce se zakázkami servisu
  • znalost AJ výhodou

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, odpovědnost
  • schopnost řešit problémové situace
  • práce na PC (MS office)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavá mzda dle zkušeností a dosažených výsledků s možností navýšení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • příspěvek na stravování
  • firemní mobilní telefon
  • občerstvení na pracovišti
  • 5 denní jednosměnný provoz, volné víkendy
  • práce v moderním vybaveném pracovišti
  • vzdělávací kurzy a školení
  • místo výkonu práce: České Budějovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
České Budějovice
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..