předvýběr.cz

Pracovník pro Technickou podporu GEP týmu

Zveřejněno 13.11.2023

Pro našeho významného klienta, přední nezávislou výzkumnou společnost, hledáme do týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Pracovník pro technickou podporu GEP týmu.

Jaká bude náplň práce?

  • Provádění pracovních činností na pokusech v odpovídající kvalitě a dle požadavků pokusníků (setí, kultivace, sklizeň pokusů)
  • Chemická ochrana polních pokusů dle požadavků pokusníků
  • Technická podpora pro polní pokusy - obsluha malo-parcelkových strojů (traktor, kombajn) dle požadavků pokusníků
  • Opravy a údržba strojového vybavení
  • Dodržování veškerých zásad bezpečnosti práce

Jaké jsou dobré předpoklady?

  • Agronomické vzdělání a zkušenosti/vztah k zemědělství
  • Znalost oprav zemědělských strojů
  • Technická a fyzická zdatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B a T, C je pouze výhodou
  • Zkušenosti s polním pokusnictvím jsou výhodou

Co za to nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti se zajímavou a pestrou prací
  • Dobré a stabilní finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Odbornou práci v mezinárodní společnosti nabízející možnost získání zajímavých odborných znalostí a praxe v zemědělství nejen v České republice
  • Zajímavé firemní benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, penzijní a životní připojištění, firemní rekreační zařízení, 25 dní dovolené, atd.)
  • Možnost osobního rozvoje a růstu
  • Poskytujeme možnost očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Možnost dotované rekreace (podniková chata v Rokytnici nad Jizerou)
  • Termín nástupu dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Semčice (u Mladé Boleslavi) /Práce v terénu

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..