předvýběr.cz

Office manažer/ka

Zveřejněno 12.10.2022

Pro našeho klienta, firmu, která dodává bateriové systémy do elektrobusů, trolejbusů ale třeba i k (větrným) elektrárnám a zároveň vytváří stále nová bateriová řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office manažer/ka.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod kanceláře (rozumné zásoby v kuchyňce, drogerie, balící materiál, ...)
  • Spolupráce s účetní, vystavování faktur a s tím související dokumentace (dodací listy, přepravní listy – vše dle vzorů)
  • Zajišťování přeprav (import a export, tuzemské i zahraniční)
  • Zajištění služebních cest (ubytování, jízdenky, letenky, restaurace apod.)
  • Přijímání návštěv a související péče s tím (nápoje, občerstvení)
  • BOZP (revize, lékárnička, školení, příprava podkladů a prostor pro BOZP audity)
  • ISO 9001 – zpracovávání podkladů pro audity
  • Příprava a odesílání newsletterů a správa webových stránek
  • Administrativní podpora našich projektů

Požadavky:

  • Zkušenost na pozici v administrativě minimálně 3 roky
  • Znalost angličtiny (pro emailovou i telefonickou komunikaci s dodavateli)
  • Organizační schopnosti
  • Vysoká samostatnost a proaktivita
  • Pečlivost při práci s dokumenty
  • Selský rozum
  • MS Office
  • Technické vzdělání je výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Pohyblivá pracovní doba dle aktuálních úkolů
  • Práce v oboru, který zajistí lepší budoucnost nám i dalším generacím
  • Místo výkonu práce: Malešice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
území Hlavního města Prahy
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..