předvýběr.cz

Office manager - Praha Břevnov

Zveřejněno 23.02.2023

Pro našeho klienta, společnost, která je předním distributorem speciálních chemikálií a potravinářských přísad, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Manager – Praha Břevnov.

Náplň práce:

  • Péče o chod kanceláře – objednávání kancelářských potřeb včetně každodenní agendy
  • Vyřizování mailové i klasické korespondence
  • Zajištění kurýrních služeb
  • Organizace služebních cest, rezervace hotelů, letů
  • Objednávání vizitek a dalších podkladů pro práci
  • Správa vozového parku i dalších el. zařízení (mobily, pc, tiskárny)
  • Správa docházky (evidence dovolených, nemocí) a cestovních výdajů
  • Pomoc při organizaci veletrhů, školení, jazykových kurzů, schůzek, týmových akcí
  • Podpora účetní a finančního oddělení
  • Kontrola a archivace dokumentů

Očekáváme:

  • Ukončení SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s prací v administrativě, ideálně z mezinárodního prostředí
  • Komunikativní znalost Angličtiny – pro kontakt s kolegy ze zahraničí
  • Češtinu nebo Slovenštinu – úroveň rodilého mluvčího
  • Velmi dobrou znalost balíčku MS Office
  • Vysoké nasazení, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • Práci na HPP – plný úvazek anebo lehce zkrácený – po domluvě
  • Příspěvek na osobní životní a důchodové pojištění 1500 Kč/měsíc
  • Sickdays, stravenky, měsíčně poukázka v hodnotě 500 Kč na sport/lékárnu/knihy
  • Roční bonus ve výši 1 měsíčního platu, 13. a 14. plat
  • Úrazové a životní pojištění
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Břevnov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..