předvýběr.cz

Odborný prodavač elektromateriálu

Zveřejněno 30.05.2023

Pro našeho klienta, českou, dynamicky se rozvíjející společnost, která provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný prodavač elektromateriálu.

Náplň práce:

  • práce na pražské pobočce ve Štěrboholech – zastávka MHD Radiová
  • každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky
  • odborná pomoc zákazníkům při výběru produktů v oboru elektro
  • přejímka a inventarizace zboží

Co od Tebe očekáváme:

  • znalost elektroinstalačního materiálu
  • vzdělání technického směru nebo praxe v oboru elektro
  • pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti
  • vstřícné a slušné vystupování
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • pozice vhodná i pro absolventy

Co ti nabízíme:

  • práci na HPP, plný úvazek
  • stabilitu v české společnosti s více než 25letou zkušeností
  • motivující mzdové ohodnocení až 40 000 Kč/měsíc
  • přátelský kolektiv a dobrá parta, se kterou rád zajdeš na pivo
  • fajn vedoucí, kteří dokáží ocenit tvůj přístup k práci
  • pracovní dobu PO – PÁ od 6:30 do 16:00 s volnými víkendy
  • pracovní oděv včetně obuvi
  • stravenky v hodnotě 180 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • kartu MultiSport
  • zvýhodněné ceny na tankování u MOL
  • zvýhodněné tarify od O2
  • příspěvek na volnočasové aktivity 6 000 Kč (lékárna, dovolená, kino, divadlo, vzdělávání a další)
  • 5 týdnů dovolené po roce u firmy
  • slevy na firemní produkty
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Štěrboholy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Pracovní oblečení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..