předvýběr.cz

Obsluha CNC/laser – jednosměnný provoz

Zveřejněno 30.01.2024

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyrábí vysoce kvalitní koupelnové doplňky a výrobky, hledáme nového kolegu na pozici do výroby na pozici Obsluha CNC/laser.

Vaše náplň práce:

  • Příprava stroje a materiálů pro provedení zadané práce
  • Soustružení, vrtání, broušení a další práce spojené se zámečnictvím
  • Práce dle technologických postupů
  • Práce na jednosměnný provoz 6:30 – 15:00h

Očekáváme:

  • Vyučení/SŠ vzdělání (technického/strojírenského směru)
  • Zkušenosti s prací na laseru velkou výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost, samostatný přístup k práci
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí české společnosti s přátelským kolektivem kolegů
  • Možnost práce pro společnost, která dodává kvalitní a krásné produkty do celého světa
  • Podpora při zapracování od zkušeného kolegy samozřejmostí
  • Práce na HPP
  • Proplácené přesčasy
  • Stravenky, zajištěné stravování
  • Nástupní plat 35 000 Kč
  • Roční odměny na základě hospodaření firmy
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Firemní a sportovní akce
  • Dary při osobních a pracovních výročí
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti
  • Výroba: Žatčany (bezproblémové a zdarma parkování v areálu společnosti)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..