předvýběr.cz

Obchodník/Sales manager pro prodej technického software

Zveřejněno 12.01.2024

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje dodávky softwaru a hardwaru pro návrh plošných spojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodník / Sales manager pro prodej technického software.

Náplň práce:

  • Hledání a kontaktování nových zákazníků pomocí telefonu a emailu
  • Komunikace se stávajícími zákazníky, dokupování licencí a doprovodných produktů, nabídky na doplňkové služby
  • Komunikace s dodavatelskou firmou (operations, management, reporty)
  • Vystavování cenových nabídek a faktur
  • Správa dat v CRM systému
  • Svědomité dohlížení nad celým procesem prodeje

Požadujeme:

  • Zkušenosti s aktivní obchodní činností
  • Orientace v IT oblasti
  • Komunikační a obchodní dovednosti – nabízení vhodných produktů, vyjednávání
  • Schopnost samostatně řešit celý prodejní proces
  • Základní práce na PC a MS Office
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Anglický jazyk pro běžnou obchodní komunikaci – písemně i slovně
  • Výhodou je zkušenost s používáním informačních systémů (Pohoda, HubSpot a SalesForce)

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Dobré platové ohodnocení (fixní plat + podíly z realizovaných tržeb)
  • Plnohodnotné zaškolení do prodávaných produktů a cílové skupiny
  • Notebook
  • Pracovní doba 7 hodin denně, po zaškolení možný částečný home office podle dohody
  • Moderní pracovní prostředí v širším centru Brna
  • Služební cesty pouze výjimečně
  • Dovolená 5 týdnů + sick days
  • Lokalita: Brno – Královo Pole

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..