předvýběr.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast stlačeného vzduchu

Zveřejněno 26.09.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která již po více než tři desetiletí vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a velmi efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačeného plynu pro kondenzační techniku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro oblast stlačeného vzduchu na trhu v ČR a SR.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající zákazníky, udržování a rozvíjení obchodních vztahů, zodpovědnost za svěřené portfolio zákazníků
  • aktivní akvizice nových zákazníků, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků v určeném regionu
  • analýza zákazníkových potřeb, tvorba cenových nabídek a jejich prezentace
  • podpora zákazníků, řešení problémů, technické a obchodní konzultace
  • odpovědnost za rozvíjení obchodu, plnění očekávané ziskovosti
  • udržování zákaznické databáze
  • spolupráce s obchodními referentkami při řešení objednávek, spolupráce se zahraničními kolegy
  • sledování vývoje v oboru, zvyšování specializace – práce v terénu
  • administrativa v nutné míře
  • účast na školeních a poradách
  • reportování Country Sales Managerovi ČR

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání, nejlépe v oblasti strojírenství, elektro
  • prokazatelná praxe min. 2 roky v prodeji technických výrobků koncovým zákazníkům
  • komunikativní znalost anglického jazyka (manuály, ceníky, SW program, školení a komunikace – s mateřskou firmou v angličtině)
  • znalost a praxe v oblasti stlačeného vzduchu velkou výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič, ochota často cestovat
  • §6 (a vyšší) vyhlášky 50/78 výhodou
  • obchodní duch, prezentační a komunikační dovednosti
  • samostatný a aktivní přístup, dobré organizační schopnosti, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, podpora ze strany nadřízeného a týmu
  • motivující finanční ohodnocení – fixní mzda + prémie dle dosažených výsledků
  • zaměstnanecké benefity, tj. stravenky, vzdělávání – interní školení, notebook, automobil + mobilní telefon i k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené
  • aktivní využití anglického jazyka
  • prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností, možnost profesního růstu
  • práce v terénu i na pobočce v Praze 4, občasný homeoffice možný
  • místo výkonu práce: Praha, střední, severní a západní Čechy

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..