předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro Moravu a Slezsko

Zveřejněno 30.10.2023


Co Vás čeká? Navážete na dlouhodobě budovanou pozitivní obchodní spolupráci se stávajícími zákazníky (kliniky a salony estetické medicíny, ordinace a pracoviště dermatologů), a ideálně budete zákaznickou síť dále rozšiřovat. Jedná se o samostatnou pozici, která nikoho neřídí a přímo reportuje majiteli společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

 • SŠ s praxí/VŠ i pro absolventy
 • Pozice je určitě zajímavá pro toho, kdo se rád pohybuje v lékařském prostředí, zajímá se o zdravý životní styl, péči o tělo a neustále se v těchto oblastech dále vzdělává
 • Vzhledem k prostředí, ve kterém působíme, je velmi důležitá empatie, diskrétnost, spolehlivost a zodpovědnost
 • K úspěšnému výkonu pozice je nezbytná schopnost komunikovat s různými cílovými skupinami a orientace na dosažení cíle
 • Musíte být aktivní řidič

Výhodou bude, pokud máte:

 • Předchozí zkušenosti s přímým prodejem produktů do soukromých zdravotnických zařízení
 • Vzdělání v oblasti biochemie, biologie, medicíny, zdravotnictví
 • Znalost produktů z oblasti estetické medicíny a doplňků stravy
 • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou – školení a podklady jsou někdy v angličtině

Co Vám můžeme nabídnout:

STABILITA A FÉROVÉ JEDNÁNÍ: Jsme menší tým s příjemnou rodinnou firemní kulturou. Je pro nás důležité oboustranné transparentní a slušné jednání. Samozřejmostí je zaškolení produktové i seznámení se zákazníky.

 • Práce na plný úvazek
 • Práce na živnostenský list (IČO) či pracovní smlouva na HPP dle domluvy k jednání
 • Benefity: Auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Místo pracoviště:
Olomouc
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..