předvýběr.cz

National Key Account Manager Retail

Zveřejněno 12.12.2023

Pro našeho klienta, výrobce oblíbeného nealkoholického nápoje, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici National Key Account Manager Retail.

Hledáme leadera, zkušeného manažera, který má min. 3 roky praxe v manažerské pozici a vedl již alespoň 5 lidí, se zkušeností na obdobné pozici – FMCG, Retail nutnost (min. 3 roky zkušenost s Key Account zákazníky). Zkušenost z nápojového segmentu je velkou výhodou. Ze všech oblastí off trade nejvíce oceníme znalost moderního trhu v ČR.

Dále očekáváme:

  • VŠ – ekonomie, obchod (min. SŠ + zajímavé profesní zkušenosti)
  • AJ na jednací úrovni
  • Vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti
  • Nezlomnou odvahu a schopnost překonat překážky
  • Orientaci na výsledek, strategické a invenční myšlení
  • Chuť vést skvěle postavený tým lidí
  • Odolnost vůči stresu a osobní flexibilita

Náplň práce:

  • Řízení klíčových zákazníků na úrovni společnosti
  • Realizace obchodní strategie společnosti
  • Spolupráce na tvorbě Key Account prodejní strategie a procesů skupiny, podílení se na vytváření a aktualizaci směrnic a metodik v oblasti Key Account
  • Spolupráce při vytváření a schvalování obecného rámce smluvních podmínek pro klíčové zákazníky
  • Jednání o všeobecných obchodních podmínkách, ročních smlouvách s vybranými klíčovými zákazníky
  • Spolupráce při schvalování prodejní ceny, změnách prodejní ceny a obchodních podmínek pro nestandardní klíčové zákazníky
  • Spolupráce při realizaci marketingových kampaní
  • Analýza tržních dat
  • Monitorování výkonnosti a ziskovosti klíčových zákazníků
  • Vedení a vývoj podřízených zaměstnanců - přímé řízení 9 lidí (5x KAM, 2x KAM Junior,
  • 2x KA Specialist – podpora pro KA)
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti, zajišťování jejich provázanosti
  • Plnění dalších stanovených úkolů podle popisu práce

Nabízíme:

  • Možnost být v centru dění a ovlivnit měření jedné z největších nápojářských firem na československém trhu
  • Příležitost pracovat v intuitivně řízené firmě respektující přírodu, kde můžete používat selský rozum a přicházet s nevšedními nápady
  • Úžasný tým kolegů, kteří čas od času po práci společně zajdou na pivo nebo vymyslí nějakou sportovní aktivitu
  • Služební auto Škoda Superb
  • Zajímavé bonusy vázané na výkon + roční bonus v závislosti na splnění EBITDA ve výši 56 % (progresivní)
  • Dobroty společnosti – vzorky
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny volna navíc v podobě „láskyplného pátečku“
  • Příspěvek na stravu
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
  • Multisportovní kartu
  • Společné firemní akce: obchodní konference, týmové aktivity
  • Soutěže o zajímavé ceny (vstupy na kulturní akce, festivaly aj.)
  • Pracoviště v Praze na Zbraslavi

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..