předvýběr.cz

NÁKUPČÍ – senior (ovoce a zelenina)

Zveřejněno 05.12.2022

Pro našeho významného klienta, známou a zaběhlou síť prodejen s potravinami, hledáme zkušeného kolegu či kolegyni na pozici NÁKUPČÍ – senior (ovoce a zelenina).

Jaká bude náplň práce?

  • Denně v kontaktu s dodavateli, vyjednávat ceny a smluvní podmínky
  • Provádět monitoring trhu a svěřeného sortimentu
  • Sledovat a analyzovat prodejní trendy a nákupní chování
  • Zodpovídat za KPI své oblasti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Proaktivita - skvělé komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace ve zbožíznalství a v oblasti retailu
  • Uživatelská znalost MS Office – Excel na pokročilé úrovni
  • Být aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s importem výhodou
  • Velkou výhodou praxe v oblasti nákupu nebo prodeje

Co za to nabízíme?

  • Smlouvu na HPP na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Dobré a stabilní mzdové ohodnocení s možností růstu
  • Stravenkový paušál
  • Sickdays - 4 dny za rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha - Jirny/Tábor/Home Office

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-východ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..