předvýběr.cz

Mzdová účetní s přesahem do personalistiky

Zveřejněno 03.10.2022

Pro našeho klienta, dopravní společnost, zajišťující vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu a kamionovou dopravu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdová účetní s přesahem do personalistiky

Náplň práce:

  • komplexní služby v oblasti mzdové agendy
  • komunikace s příslušnými institucemi (ZP, ČSSZ, FÚ aj.)
  • zpracování exekucí
  • roční zúčtování daní za zaměstnance a zaměstnavatele
  • plnění povinného podílu OZP
  • vedení agendy spojené s nástupy a výstupy zaměstnanců
  • příprava pracovních dokumentů
  • práce v účetním systému Účto2000

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání
  • nejméně 3 roky praxe v oblasti mzdového účetnictví
  • znalost mzdových předpisů a související legislativy
  • znalost zákoníku práce a souvisejících nařízení
  • aktivní znalost MS Office
  • zkušenosti z oblasti mezinárodní přepravy velkou výhodou
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • pozitivní a přátelský přístup
  • pečlivost, zodpovědnost, důslednost
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • nástup dle dohody na HPP (smlouva na dobu určitou s možností prodloužení)
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • stabilní zázemí
  • služební notebook a telefon
  • úhrada seminářů/školení spojených s výkonem práce
  • místo výkonu práce: Vestec (okres Praha-západ)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-západ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..