předvýběr.cz

Modelář/ Operátor výroby – pouze jednosměnný provoz

Zveřejněno 14.08.2023

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zejména výrobou žáruvzdorných materiálů pro slévárny a hliníkářský průmysl, dále také výrobou akustických materiálu především pro dopravní průmysl, hledáme manuálně zručné kolegy do již zaběhnutého týmu modelářů na pozici Modelář/ Operátor výroby – pouze jednosměnný provoz.

Jedná se o výrobu forem z překližky a polystyrenu, výroba těchto forem obsahuje plastové a kovové díly, spojovací materiál.

Vaše náplň práce:

  • Povrchové úpravy polystyrenových dílců
  • Ruční montáž – kompletace formy, příprava, změna nebo oprava starých forem
  • Práce v jednosměnném provozu 5:30 – 14:00h (lze individuálně posunout začátek na 6:00 nebo 6:30h)
  • Možnost profesního růstu a zaučení se pro práci na PC a v SolidWorksu pro řezání styrenových částí na řezačce

Vše bude řádně vysvětleno a zaškoleno. Pomoc od zkušených kolegů samozřejmostí.

Očekáváme:

  • Vyučení v oboru dřevo-modelář, truhlář apod. výhodou, nikoliv podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Dobrý fyzický stav
  • Schopnost číst a orientovat se ve výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost, pečlivost a respektování pracovních nebo technologických postupů

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti, ve stabilním a přátelském týmu 10 kolegů
  • Možnost profesního růstu a s tím související navyšování základní mzdy
  • Rozšiřování oborných znalosti podporované společností (školení VZV, jeřáby, svářečské zkoušky apod.)
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Práce na HPP, jednosměnný provoz
  • Nástupní mzda dle Vašich zkušeností 26 000 – 32 000 Kč (po zaučení možný růst mzdy), motivační složka
  • Pololetní podíly na zisku, odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměny za doporučení zaměstnance do výroby
  • Odměny za pracovní a životní výročí
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí pro zaměstnance (vybavené kuchyňky, čisté prostředí šaten a další)
  • 25 dní dovolené
  • Výhodné mobilní tarify včetně neomezených dat (až 4 na jednoho zaměstnance)
  • Příspěvek na zdraví, sport, kulturu, volný čas v podobě benefitní karty
  • Volný den pro rodiče prvňáčka navíc (na první školní den)
  • Vstupní lékařská prohlídka zdarma
  • Výborná káva na pracovišti
  • Kolekce či drobný dárek pro každého zaměstnance před Vánoci
  • Firemní akce a večírky
  • Místo výkonu práce: Blansko (bezproblémové parkování poblíž výroby)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Blansko
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..