předvýběr.cz

Marketingový ředitel

Zveřejněno 12.01.2024

Pro našeho klienta, společnost působící v beauty segmentu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Marketingový ředitel.

Marketingový ředitel bude odpovědný za strategii a implementaci marketingových aktivit. Hledáme člena týmu, který rozpozná tržní příležitosti, ovládá marketingový mix a bude se spolu s celým týmem podílet na budování značky v České republice i v zahraničí.

Náplň práce:

  • Tvorba, zadávání a vedení marketingových strategií pro rozvoj našeho podnikání
  • Denní vyhodnocování tržeb a marketingových aktivit v ČR i na mezinárodní úrovni
  • Řízení online marketingových strategií, včetně sociálních médií, obsahového marketingu a digitálních kanálů
  • Účast na všech poradách týkajících se marketingu a obchodu
  • Denní analýza dat a přizpůsobování strategií podle aktuálních trendů a výsledků
  • Správa rozpočtu pro marketingové aktivity a monitorování návratnosti investic
  • Kontrola nad vnitřním i mezinárodním marketingem
  • Zajišťování efektivní komunikace a koordinace mezi interními týmy
  • Zodpovědnost za všechny marketingové aktivity společnosti

Požadujeme:

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti marketingu s důrazem na podobnou cílovou skupinu
  • Schopnost rychle reagovat na měnící se tržní podmínky a adaptovat marketingové strategie
  • Systematičnost, cílevědomost, energičnost a velký tah na branku
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení a schopnost efektivně využívat data pro rozhodování
  • Zkušenost s mezinárodním marketingem a obchodním prostředím
  • Velmi pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Budete mít příležitost podílet se na rozvoji českého výrobce a prodejce organické kosmetiky
  • Vaše nápady mohou být okamžitě využity v praxi
  • Přátelské prostředí našeho skvělého kolektivu
  • Pracovní samostatnost s naší absolutní podporou
  • Odpovídající odměnu dle schopností 80 000 – 100 000 Kč, v případě mimořádného výkonu odměny dle plnění plánu
  • Mimořádnou roční odměnu
  • Služební NT, mobil
  • Slevy na firemní nákupy
  • Multisport karta a Stravenkový paušál
  • Další benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..