předvýběr.cz

Manažer výroby

Zveřejněno 22.02.2023

Pro našeho klienta, který je tradiční dodavatel hutních materiálů (litinových profilů a barevných kovů) s vlastní strojírenskou výrobou působící na českém a slovenském trhu od roku 1996, hledáme Manažera výroby.

Náplň práce:

• Řízení a odpovědnost za oddělení výroby a technologie.
• Dohled nad organizací výroby jednotlivých středisek, zajištění jejího bezproblémového chodu a plného vytížení strojů, s podporou mistrů.
• Dohled nad plánováním výrobních kapacit a zdrojů z hlediska plnění termínů zakázek.
• Vedení podřízených pracovníků a mistrů, motivace, hodnocení a kontrola výkonu.
• Vedení oddělení technologie včetně kooperační a skupinové efektivnosti s oddělením výroby.
• Zabezpečování zpracování analýz a informací o stavu výroby.
• Spolupráce s ostatními odděleními organizace.
• Implementace procesů vedoucích k trvalému zlepšování.
• Úzká spolupráce na strategickém řízení organizace.
• Vedení velkých výrobních projektů S fáze nabídka do fáze realizace.

Požadujeme:

• Vzdělání: SŠ nebo VŠ, nejlépe strojního nebo jiného technického zaměření.
• Praxe 5 let na pozici nebo obdobné pozici.
• Jazyky: Znalost AJ minimálně B1
• Znalost kovových materiálů, hutního materiálu a obecně obrábění.
• Samostatnost, aktivitu, flexibilitu, pružné myšlení, technické vnímání.
• ŘP sk B - aktivní řidič.
• Znalost MS Office.
• Zkušenosti s vedením týmu nad 30 lidí
• Schopnost plánovat, organizovat a systematicky přistupovat k úkolům.

Nabízíme:

• Plat 60-90 000 Kč.
• Práci na HPP
• Zajímavé pracovní příležitosti ve stabilním, menším kolektivu.
• Mobil, PC, auto, stravenky
• 3 dny sick days
• Příspěvek na zdravotní / důchodové připojištění
• Vzdělávací jazykové kurzy
• Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Beroun
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..