předvýběr.cz

Manager obchodní skupiny - finanční produkty

Zveřejněno 20.11.2023

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí kompletní paletu finančních produktů pro občany i korporátní klienty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager obchodní skupiny – finančnictví.

Náplň práce:

  • Nábor a správná adaptace nových členů obchodního týmu
  • Řízení, podpora a rozvoj vlastního obchodního týmu (adaptace nováčků, tréninky, porady, stínování apod.)
  • Spolupráce s oblastním ředitelem, trenéry a dalšími kolegy (adaptace nováčků, tréninky, porady
  • Konzultace obchodních případů s členy obchodního týmu
  • Dosahování výborných obchodních výsledků
  • Vzdělávání se
  • Schůzky s vlastními klienty (osobní nebo on-line)
  • Zprostředkování finančních produktů a servisní péče o vlastní klienty
  • Účast na centrálně řízených kampaních

Požadavky:

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenost s budováním a řízením obchodního týmu, vlastní tým výhodou
  • Pozitivní vztah k obchodnímu prostředí a oblasti financí
  • Úspěšně složenou odbornou zkoušku pro zprostředkování pojištění, penzijních produktů, investic a úvěrů – v případě absence některé ze zkoušek doplníme na náklady UNIQA
  • Samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Skvělý adaptační program pro jednodušší rozjezd Vás i Vašeho týmu
  • finanční podporu v prvních dvou letech spolupráce v celkové výši až 540 tisíc korun, kterou vyplácíme nad rámec odměn za sjednané obchody (první rok až 25 tis. Kč / měsíc., druhý rok až 20 tis. Kč / měsíc.)
  • Bezplatné vzdělávání; seznámíme Vás se společností, našimi produkty, naučíme Vás komunikovat s klientem, vést prodejní rozhovor, osvojíte si prodejní dovednosti aj.
  • Nadstandardní provize, produkční bonusy, superprovize a bonusy za nárůst kmene
  • Účast na motivačních akcích a soutěžích
  • Možnost sjednávat produkty napříč finančním trhem (pojištění; investice; penzijní produkty; stavební spoření; hypoteční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry)
  • Možnost kariérního růstu; díky novému kariérnímu modelu UNIQA se i Vy můžete stát ředitelem generální agentury s krásnou vlastní pobočkou
  • Podporu při budování a propagaci Vašeho jména a celé obchodní skupiny
  • Sdílení kontaktů na stávající i nové klienty vč. účasti na klientských kampaních
  • Místo pracoviště Praha

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..