předvýběr.cz

Logistik/Fakturant

Zveřejněno 15.03.2023

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí produkty pro zdravotnictví a sociální služby již přes 30 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistik obchodu/Fakturant.

Náplň práce:

  • Administrace procesu toku zboží od objednání až po jeho fakturaci
  • Fakturace zakázek (práce v účetním systému ABRA)
  • Objednávka zboží i ze zahraničí
  • Koordinace dopravy i ze zahraničí
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky (i v angličtině, převážně písemná forma)

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání (ekonomického směru – výhodou)
  • Praxe s administrací účetních dokladů (objednávka, dodací list, faktura vydaná, příjemka, faktura přijatá, zálohové listy, pokladní doklady)
  • AJ na komunikační úrovni (především pasivně, ale částečně i hovorově)
  • Dobré komunikační dovednosti, zákaznicky orientovaná osobnost
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Google Apps – Gmail, G-disk, dokumenty Google)
  • Týmová osobnost, chuť se dále vzdělávat
  • Pečlivost

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stabilní zázemí v malé rodinné firmě, přátelské prostředí
  • 4 týdny dovolené + 5 dnů Sickdays
  • Občasný HO
  • Kancelář v Praze 5 přímo u metra (stanice Luka, trasa B)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..