předvýběr.cz

LÉKAŘ (CHIRURGIE, NEUROLOGIE)-NÁBOR. PŘÍSPĚVEK až 400 000 Kč

Zveřejněno 24.04.2023


Pro našeho významného klienta, veřejné zdravotnické zařízení, hledáme nové kolegyně či kolegy na pozici LÉKAŘ (CHIRURGIE, NEUROLOGIE)-NÁBOR. PŘÍSPĚVEK až 400 000 Kč.

Náplň práce:

  • Kompletní lékařská činnost na oddělení chirurgie nebo neurologie (nyní hledáme na obě oddělení)

Požadujeme:

  • VŠ všeobecné lékařství (atestace pouze výhodou, není podmínkou, je tedy vhodné i pro absolventy jakéhokoliv kmene oboru)
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ (v návaznosti na systém ohodnocení si jej můžeme dovolit vyšší rovnou i pro lékaře absolventy, individuálně řešíme pro zkušené odborníky (ohodnocení může být i vyšší než výše uvedené)
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 400 000 Kč
  • Poskytujeme širokou škálu benefitů: ubytování, nadstandardní podpory vzdělávání a osobního rozvoje, nepožadujeme kvalifikační dohody na specializační vzdělávání, neustále investujeme do prostorů, vybavení a přístrojů, 25 dní dovolené, 3 sick-days, parkování v areálu zdarma, podnikové stravování, firemní dětskou skupinu, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce zdarma
  • Nástup dle domluvy, možný ihned
  • Místo výkonu práce: Benešov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Místo pracoviště:
Benešov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..