předvýběr.cz

Laboratorní asistent

Zveřejněno 27.02.2024

Pro našeho významného klienta, který je největším poskytovatelem ambulantní péče v České republice, hledáme nového člena týmu do laboratoře na pozici Laboratorní asistent.

Náplň práce:

  • obsluha laboratorní techniky
  • příprava materiálů pro laboratorní činnosti
  • spolupráce s laboratorními pracovníky a vedoucími pracovníky
  • práce v laboratorním informačním systému
  • další činnosti Laboratorního asistenta dle platné legislativy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru laboratorní asistent – nutná podmínka
  • velmi dobrou znalost českého jazyka
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • týmového hráče se zájmem o obor
  • praxe na obdobné pozici je výhodou - pozice je vhodná pro absolventy

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci v menším přátelském kolektivu
  • 6 týdnů pracovního volna
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • prémiovou zdravotní péči
  • slevu na pohonné hmoty u tankovacích stanic Shell
  • laboratorní vyšetření
  • Multisportkartu
  • zvýhodněné volání v síti T-mobile
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • kávu/čaj na pracovišti
  • společenské akce
  • pracoviště v lokalitě Praha 1- Nové Město

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..