předvýběr.cz

Kotlin/Java programátor

Zveřejněno 09.02.2024

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj unikátních produktů pro letecké společnosti z celého světa, hledáme kandidáty na pozici Kotlin/Java programátor.

Náplň práce:

  • Práce na backendu produktu NAVlink, který zajišťuje uplink meteorologických dat přímo do palubních systémů letadla. (úzká spolupráce s leteckou společností British Airways)
  • Rozvíjení produktu NAVtracker, který slouží k sledování průběhu letu a varování v případě, že se let odchyluje od plánované trajektorie
  • Podílení se na integracích se systémy zákazníků nebo třetích stran

Požadujeme:

  • Znalost Backend vývoj v Kotlin / Java
  • Znalost Spring Boot
  • Znalost SQL, konkrétně db MS SQL
  • Výhodou: zkušenosti s vývojem webových aplikací (React.js) nebo i základní znalost .NET/C#
  • Používané technologie a nástroje: RabitMQ, Prometheus, Loki, Grafana, Sentry, Docker, Teamcity, Keycloak, GIT, JIRA+Confluence, Slack

Nabízíme:

  • Budete se podílet na vývoji unikátního produktu s globálním potenciálem
  • Budete součástí menšího seniorního týmu (komunikace v češtině)
  • Plný úvazek (minimálně 120h měsíčně) - preferujeme formu spolupráce na živnostenský list
  • Práce v kancelářích nebo možnost práce z domova
  • Účast na vzdělávacích akcí, ať jsou to různá letecká školení v rámci našeho projektu NAVacademy, nebo účast na odborných konferencích se světovými odborníky
  • Místo výkonu práce: Praha Řepy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..