předvýběr.cz

Konzultant/ka v oblasti životního prostředí

Zveřejněno 10.04.2023

Pro našeho klienta, poradenskou společnost v oblasti energetiky, životního prostředí a managementu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant/ka v oblasti životního prostředí.

Pracovní náplň:

  • Zpracování environmentálních posouzení (EDD) pozemků a průmyslových provozů
  • Zpracování auditů, analýz a studií v oblasti životního prostředí, zejména vodním a odpadovém hospodářství – technické zaměření
  • Návrhy technických řešení a konceptů v oblasti životního prostředí
  • Výpočty uhlíkové stopy a spolupráce na inovativních řešeních v oblasti ESG pro široké spektrum klientů
  • Spolupráce s ostatními členy v týmu na investičních projektech z různých environmentálních oblastí
  • Přímá komunikace s klienty (na dálku i osobně u klienta)
  • Zapojení do zahraničních projektů v oblasti životního prostředí

Co od Vás očekáváme:

  • Odpovídající VŠ vzdělání technického zaměření
  • Odborné znalosti v oboru životního prostředí se zaměřením na odpady, vodní hospodářství apod.
  • Praktické zkušenosti s identifikací a návrhem environmentálních opatření
  • Orientaci v hodnocení environmentálních a ekonomických aspektů projektů
  • Orientaci v environmentální legislativě
  • Zájem o nové technologie a trendy v oblasti životního prostředí
  • Výhodou budou zkušenosti v podnikové ekologii a environmentálním auditu, due diligence apod.
  • Dobrou znalost práce v prostředí MS Office
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Komunikační a prezentační schopnosti, flexibilitu, kreativitu
  • Pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme Vám:

  • Možnost pracovat pro nejvýznamnější průmyslové firmy v ČR a podílet se na jejich „zelené“ tranzici
  • Být součástí aktivit souvisejících s přeměnou hospodářství ČR v souladu s Green Deal
  • Zapojení do mezinárodních projektů
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Možnost flexibilní organizace práce
  • Přátelský tým, kde panuje neformální atmosféra
  • Potěší vás bohatý systém benefitů (pět týdnů dovolené, sick days, narozeninový den, stravenky a další)
  • Místo výkonu práce Praha – Vinohrady

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Bakalářské

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..