předvýběr.cz

JAVA Developer – medior/senior

Zveřejněno 23.05.2024


Pro ryze českou IT společnost hledáme člověka – nadšence, který má chuť na sobě pracovat, rozvíjet se a chce makat. Budete mít příležitost pracovat na mezinárodních projektech. Pokud Vás zajímá IoT, SmartBuildings, Process Automation and Optimization a JAVA Vám není cizí, pak hledáme právě Vás!

Co bude třeba znát?

 • Alespoň 3 roky praxe na pozici JAVA Developer
 • JAVA, JavaScript, HTML5
 • Databáze MSSQL, případně ORACLE výhodou

Pokud máte navíc zkušenosti s REST API, webservices, pak to pro Vás může být výhoda. Pokud ne, nevadí, společnost je připravena Vám dát prostor a čas si vše doplnit.

Co můžete očekávat?

 • Dobrou partu lidí a vysokou úroveň svobody (flexibilní pracovní doba, čas a místo, kde svoji práci uděláte je čistě na Vás, důležité jsou výsledky)
 • Vlastní seberealizaci v oboru, který je dlouhodobě stabilní
 • Možnost cestování a práce na mezinárodních projektech
 • Plat dle Vašich zkušeností
 • Příspěvek na dovolenou až 20 000 Kč
 • 25 dní dovolené
 • Multisport karta
 • Vánoční bonusy, roční bonusy
 • Firemní akce – grilovačky, lyžování

Pracovat můžete odkudkoliv, každopádně kanceláře na Praze 7 Vám budou případně k dispozici.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi spojíme pro bližší informace. S námi absolvujete jen krátký telefonický pohovor, osobní pohovory už probíhají přímo u zaměstnavatele, kde si uděláte obrázek o tom, jací budou Vaši budoucí kolegové.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..