předvýběr.cz

IT Specialista/Administrátor

Zveřejněno 23.11.2022

Pro našeho klienta, instituci, která provádí přes 60 let výzkumy ve veřejném zájmu, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Specialista/Administrátor.

Náplň práce:

  • správa koncových zařízení (osobních počítače, tiskárny, telefony)
  • správa serverových operačních systémů a služeb
  • správa hardware serverů a datových úložišť
  • správa aktivních síťových prvků
  • správa optické a metalické kabeláže datových sítí
  • správa cloudových služeb
  • podpora uživatelů
  • zálohování a obnova dat
  • evidence IT majetku

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • samostatnost, aktivní přístup, odpovědnost, komunikativnost
  • znalost správy operačních systémů Linux a Windows
  • znalost správy obvyklých linuxových služeb (Apache, MySQL, Samba, SSH)
  • znalost správy počítačových sítí (kabeláž, Ethernet, WiFi, TCP/IP, DHCP, DNS)
  • znalost hardware osobních počítačů a serverů
  • základní znalost programování/skriptování (Bash)
  • znalost aplikací Microsoft Office
  • základní znalost angličtiny umožňující porozumění technické dokumentaci a písemnou komunikace s uživateli a dodavateli

Výhodou:

  • praxe na obdobné pozici
  • odborná způsobilost v elektrotechnice
  • znalost SQL
  • znalost Windows Server, Active Directory, PowerShell
  • znalost síťových prvků Mikrotik (RouterOS, SwitchOS)
  • znalost správy cloudových služeb Google Workspace, Microsoft 365 a Zoom
  • pokročilá znalost datových úložišť (RAID, Linux MD, ZFS apod.)
  • pokročilá znalost zálohování dat (systémy, úložiště, postupy)

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci podporující špičkové výzkumné projekty
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, Flexipasy, jazykové kurzy zdarma, podniková chata)
  • 5 týdnů dovolené; až 6 dní placeného zdravotního volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský kolektiv a velmi dobré mezilidské vztahy
  • dlouhodobou stabilitu zaměstnání
  • místo výkonu práce: Praha 8 - Libeň

Informace o pozici

Místo pracoviště:
území Hlavního města Prahy
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..