IT administrátor se specializací na Dynamics 365 for Finance

Zveřejněno 14.03.2023

Pro našeho klienta, společnost, která dodává optimální digitální řešení firemních procesů, obsazujeme pozici IT administrátor se specializací na Dynamics 365 for Finance.

Náplň práce:

  • Administrace a údržba systémů
  • Podpora uživatelů
  • Analýza problémů spojená s chodem systémů, návrhy na vylepšení, samostatná práce i práce v širším týmu
  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Studium a nasazováni nových technologií

Požadavky:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Windows Server 2012 a novější
  • Dynamics AX 2009/2012
  • Dynamics 365 for Finance and Operations
  • MS SQL
  • Azure
  • AJ i ČJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
  • Spolupráci se zkušenými experty v oblasti MS Dynamics 365
  • Práci v přátelském a kreativním kolektivu
  • Možnost osobního růstu a rozšíření znalostí z různorodých odvětví
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnosti občasného home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karty
  • Příspěvků na penzijní spoření
  • Výuka anglického, německého jazyka
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce Praha – Libeň

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..