předvýběr.cz

Hotelový manažer

Zveřejněno 23.05.2023

Pro našeho klienta, botel, který kotví v klidné části centra Prahy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hotelový manažer.

Náplň práce:

  • Dohlížení na provozní funkce hotelu, zodpovědnost za kvalitu výkonů a procesů všech oddělení provozu
  • Plánování a organizování ubytování, stravování a dalších hotelových služeb
  • Pravidelné schůzky s personálem hotelu
  • Propagace a marketing podniku po domluvě s GM
  • Řídit rozpočty a finanční plány a řídit výdaje
  • Udržování statistických a finančních záznamů ve spolupráci s GM
  • Nastavení a dosažení cílů prodeje a zisku ve spolupráci s GM, reporting a nastavování cen dle demand kalendáře, pick upů
  • Měsíční cíle a plánování práce pro jednotlivce a týmy, Identifikace míst k zlepšení a možných problematických oblastí
  • Řešení stížností a připomínek zákazníků, odstraňování problémů
  • Zajistit, aby akce a konference probíhaly hladce; komunikace s event manažerem
  • Dohled nad údržbou
  • Jednání s dodavateli
  • Zajištění dodržování licenčních zákonů, bezpečnosti a dalších zákonných předpisů
  • V případě potřeby komunikovat se zákazníky
  • Spolupracovat s externími subjekty, jako jsou dodavatelé, cestovní kanceláře, plánovači událostí / konferencí apod.
  • Spolupracovat s účetnictvím, připravovat všechny materiály pro výplatní listinu

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici min 5 let.
  • Zkušenosti s vedením různých týmů
  • Plynulá znalost ČJ a AJ, výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost vést a zároveň koordinovat tým
  • Vysoké standardy osobního a profesionálního jednání

Nabídka:

  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusová složka (dle individuální domluvy)
  • Možnost spolupráce na HPP, IČO
  • Vzdělávací kurzy (jazykové a odborné kurzy)
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost HO
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita - Praha 8

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..