předvýběr.cz

Grafik

Zveřejněno 03.07.2023

Pro našeho klienta, strategicko – kreativní agenturu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Grafik.

Náplň práce:

  • Zpracovávání grafických výstupů v programu Adobe, znalost programu Figma výhodou
  • Vytváření digitálních výstupů (bannery, posty na sociální sítě, Stories, newsletter, webdesign, apod.)
  • Tvorba grafiky pro tiskové materiály
  • Spolupráce s online oddělením, navrhování vhodných cest zpracování
  • Spolupráce s ideovým oddělením, aktivní zapojování do brainstormingu

Očekáváme:

  • Znalost programů rodiny Adobe a ideálně práce na platformě MAC
  • Cit pro design a grafiku
  • Pozitivní vztah k novým digitálním formátům, zkušenosti v této oblasti a vůli se dál vzdělávat
  • Chuť úzce spolupracovat a spoluvytvářet kampaně s naším ideovým, strategickým a online týmem
  • Proaktivní přístup a zájem o nové technologie - animace, AI, trendy ve webdesignu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí agentury s více než 30 letou tradicí
  • Silný tým kreativců, stratégů, designérů, online specialistů v zádech
  • Velmi dobré platové ohodnocení, systém prémií
  • Neohraničený prostor pro růst a rozvoj
  • Do budoucna možnost vybudovat vlastní oddělení a vlastní tým spojující design a digitální marketing
  • Klienty ze špičkového IT, oblíbených shopping center, předních FMCG značek
  • Nové kanceláře, technické vybavení, neomezený přísun kávy
  • Firemní oslavy, večírky, teambuildingy a vzdělávání
  • Lokalita Brno – Hlinky

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..