předvýběr.cz

FE vývojář aplikací v .NET pro projekt Telemetrie

Zveřejněno 05.02.2024

Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem softwaru a služeb pro nemocnice a další poskytovatele zdravotní péče na středoevropských trzích, hledáme vhodné kandidáty na pozici FE Vývojář aplikací v .NET pro projekt Telemetrie.

Hledáme nového vývojáře do stávajícího teamu tvořící aplikace a portály pro zdravotnická zařízení (nemocnice, kliniky atp.) Produkty společnosti se opravdu používají jak ve státní, tak v soukromé sféře zdravotnictví a posunují hranice směrem k pacientům.

Společnost založili společně – absolventi ČVUT FEL ve spolupráci s dalšími firmami. Zabývají se kombinací vlastních produktů a zakázkového vývoje aplikací. Mají bohaté zkušenosti s Cloudovými aplikacemi, škálovatelným designem, standardy, počítačovým viděním atp. Udržují se fit, aktuální a trendy. Rádi zkouší nové věci, a proto spolupracují na nejrůznějších projektech – od ministerstev ČR až po Evropskou vesmírnou agenturu.

Portfolio produktů obsahuje integrační a škálovatelná portálová řešení.

Náplň práce:

  • Vyvíjet aplikaci pro vzdálený monitoring pacientů lékařem
  • Podílet se na návrhu a implementaci uživatelského rozhraní aplikace
  • Pro vývoj UI využíváme naše vlastní komponenty a komponenty z Bootstrap
  • Působit v rozjetém projektu, do kterého přibývají nové funkcionality formou SOA služeb a modulů
  • Smysluplná práce – spoluvytvářet mimo jiné i produkt, který využívají lékaři nejen v České republice

Požadujeme:

  • Znalost HTML, TypeScriptu
  • Znalost frameworku Vue.Js (používáme verzi 3, ale i zkušenosti s dřívější jsou vítány), případně zkušenosti z jiných frontend frameworků
  • Zkušenosti s psaním stylů - SCSS
  • Znalost technologií XML a JSON
  • Znalost práce s GIT a prostředky pro týmovou spolupráci
  • Chuť zkoumat, hledat a přicházet věcem na kloub - musíš mít chuť si rozšiřovat své technologické obzory a hledat nové způsoby řešení problémů
  • Alespoň základní znalost .NET / C# nebo Java, případně jiného objektově orientovaného jazyka

Co uvítáme:

  • Smysl pro návrh UI a pro UX design
  • Znalost relačních databází (PostgreSQL, SQL server)
  • Znalost noSQL databází – TimescaleDB či influxDB
  • Znalost návrhových vzorů
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací
  • Zkušenosti s návrhem SOA

Nabízíme:

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office – dle domluvy
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Mobil, PC
  • Firemní automobil
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní
  • Neformální kolektiv, který nezkazí žádnou legraci i podrží, když si nevíš rady
  • Možnost vyzkoušet si nové technologie (máme zkušenosti i s věcmi mimo vývoj)
  • Možnost vyzkoušet si spoustu telemedicínských prostředků
  • Místo výkonu práce: Praha – Nové Město

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Pracovní oblečení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..