předvýběr.cz

Executive Assitant/Office manager

Zveřejněno 03.04.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na distribuci vlastních produktů v oblasti pro péči o pleť, tělo, ochrana proti slunci, ale i produktů mezinárodních značek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Executive Assistant/Office Manager.

Náplň práce:

  • Komplexní vedení kanceláře a zodpovědnost za její bezproblémový chod
  • Poskytování administrativní podpory vedení společnosti
  • Zefektivnění postupů a procesů v oblasti řízení a chodu kanceláře
  • Občasné překlady z AJ do ČJ a naopak
  • Organizační úkoly spojené s aktivitami firmy v Čechách a na Slovensku
  • Organizace firemních akcí
  • Zajišťování služebních cest
  • Zajištění případného občerstvení na meetingy a potřebná starost o hosty

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Důslednost, pečlivost, zodpovědnost a vysokou pracovní morálku
  • Příjemné vystupování, důraz na týmovou spolupráci
  • Systematický a proaktivní přístup k řešení věcí se smyslem pro detail
  • Pozitivní a energickou osobnost s výbornými komunikativními schopnostmi

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci na plný (8/9:00 – 17/18:00) i zkrácený úvazek (8/9:00 – 15/16:00) s hodinovou pauzou na oběd
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Příspěvek na dopravu (hodnota ročního kuponu na mhd v Praze)
  • Příspěvek na multisport kartu 50 %
  • Stravenkový paušál 66,- / den
  • Příspěvek na očkování / vitamíny – 500,- / rok
  • Sleva na firemní produkty
  • Bonus za doporučení zaměstnance
  • Příspěvek na výuku angličtiny
  • Dary k pracovnímu výročí
  • Dary k životnímu jubileu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Praha 3 – Žižkov
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..