předvýběr.cz

Event manager

Zveřejněno 04.04.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Event manager.

Pracovní náplň:

  • podílení se na plánování nezapomenutelných zážitků pro hosty společnosti
  • budete plánovat, pořádat, řídit a realizovat firemní akce (např. školení, teambuildingy, konference, večírky apod.)
  • budete řídit, spolupracovat a podílet se na realizaci akcí s ostatními středisky hotelu (kuchyně, restaurace, recepce, wellness)
  • stanovovat ceny, tvořit rozpočty, kontrolovat náklady střediska
  • dohlížet na dodržování kvality poskytovaných služeb

Požadujeme:

  • pozitivního, samostatného, zodpovědného člověka s dobrými komunikačními a organizačními schopnostmi
  • velkou výhodou bude praxe v pořádání firemních akcí (event management)
  • uživatelskou znalost PC

Nabízíme:

  • pozici ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost reálného profesního růstu
  • přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení
  • motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny)
  • 4 týdny dovolené + 3 sick days
  • stravování zdarma
  • široké portfolio zaměstnaneckých benefitů: cafeterie, sick days, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce, penzijní připojištění a další
  • místo pracoviště: Loučná nad Desnou

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Šumperk
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..