předvýběr.cz

Elektromontér - sauny a infrasauny

Zveřejněno 17.01.2024

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která navrhuje a staví sauny a infrasauny na míru pro rodiny i welness centra, hledáme šikovného kolegu na pozici Elektromontéra.

Náplň práce:

  • instalace a zapojování saun a infrasaun přímo u klientů po celé ČR
  • přijímání zakázek a zadávání výrobek od vedoucího
  • samostatná práce s dřevem

Požadujeme:

  • výuční list v oboru elektro a platnou vyhlášku
  • minimální praxe a zkušenosti vítány
  • technické myšlení, zodpovědnost
  • smysl pro detail a pečlivost
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost
  • řidičský průkaz „B“ (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • chuť do práce
  • flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:

  • nástupní plat 40 000 Kč
  • po zkušební lhůtě a zapracování až 55 000 Kč
  • bonusy / prémie
  • práce na plný úvazek (HPP) na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní spoření
  • po zapracování možnost služebního vozidla
  • služební telefon
  • sleva na firemní produkty
  • stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • atraktivní stálý příjem odpovídající vašemu výkonu
  • příležitost učit se a dlouhodobě vzdělávat ve svém oboru
  • možnost seberealizace
  • 4 dny zdravotního volna / rok (sick days)
  • parkování v areálu společnosti
  • sehraný tým a přátelské vztahy ve firmě
  • moderní dílnu s kvalitními stroji a vybavením
  • kafeterie (káva z presovače)
  • slušné a férové jednání
  • místo výkonu práce: Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)
  • nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..