předvýběr.cz

Consolidation / IFRS Specialista

Zveřejněno 15.05.2023

Pro našeho klienta, středně velkou společnost – TOP lídra na trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, obchodních i kancelářských nemovitostí, která si zakládá na otevřeném, přátelském a svobodném pracovním prostředí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Consolidation / IFRS Specialista.

Náplň práce:

Do finančního týmu hledáme vhodného kandidáta, který bude silnou podporou účetního týmu, bude spolupracovat s kolegy z holdingových společností, pomáhat v rámci účetní uzávěrky a bude se zároveň orientovat v controllingu.

  • Příprava/revize konsolidovaných IFRS závěrek některých holdingových společností
  • Příprava podkladů pro auditora a komunikace požadavků auditoru
  • Příprava manažerských konsolidovaných IFRS výkazů na kvartální bázi
  • Příprava IFRS forecastu na kvartální bázi
  • Spolupráce s oddělením treasury/funding a daňovým oddělením
  • Reporting regulátorovi za společnost s veřejně obchodovanými dluhopisy – projekt Savarin
  • Spolupráce při projektech (fúze, štěpení, přeshraniční změny sídla)
  • Kalkulace opravných položek k investicím a pohledávkám dle IFRS
  • Podpora účetního teamu (zabezpečení podkladu k transakcím, závěrkové IFRS operace)

Požadavky:

  • VŠ ukončené vzdělání
  • Zkušenosti 2 roky v oblasti financí, 1 rok na obdobné pozici nebo v auditu (zkušenost z Big Four velkou výhodou)
  • Velmi samostatnou osobnost
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Dobrá znalost Excellu

Nabídka:

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní české developerské společnosti
  • Roční bonus
  • V pátek končíme ve 13:00 hod.
  • 20 dní dovolené + 5 Extra Days navíc jako bonus
  • Flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
  • Podporujeme občasnou práci z domova
  • Přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
  • Kurzy AJ v pracovní době zdarma
  • Multisport zdrarma nebo roční členství v Dream Fit nebo Flexi Pass
  • Spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
  • 180 Kč za odpracovaný den ve stravenkách
  • Neomezená data v rámci firemního tarifu
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra B - Palmovka
  • Další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
  • Lokalita zaměstnání - Praha 8 - Libeň

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..