předvýběr.cz

CNC brusič

Zveřejněno 01.04.2022

Pro našeho klienta, českou společnost se zaměřením na výrobu precizních a vysoce komplikovaných nástrojů a dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC brusič.

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování CNC brusek v klimatizované místnosti
  • tvorba programů a odladění nových technologií
  • výroba přesných dílců v rozměrových tolerancích 0,003 mm
  • pomoc při návrhu optimální technologie
  • pomoc při zabezpečení funkčnosti a údržby výrobního zařízení

Požadujeme:

  • vyučení v oboru "obrábění kovů" - mechanik a seřizovač CNC nebo v podobném oboru
  • znalost řídících systémů CNC brousících strojů
  • umět měřit s passametry, dutinoměry
  • manuální zručnost, loajalitu, samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • měřit na měřících strojích drsnoměr a kruhoměr
  • samostatně programovat

Nabízíme:

  • práci v příjemném klimatizovaném a čistém prostředí
  • možnost profesního růstu v rozvíjející se české firmě
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • další příspěvky za doporučení nového kolegy
  • odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost přesčasové práce
  • výborná dopravní dostupnost, 10 min od hl. nádraží
  • stravování v objektu, stravenky
  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • dovolená navíc
  • další firemní benefity (odměna za odpracované roky, životní jubilea, společenské a sportovní akce…)
  • Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..