předvýběr.cz

Asistent/ka účetní - zkrácený úvazek

Zveřejněno 09.03.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka účetní.

Co Vás čeká:

  • práce s dodavatelskými fakturami (tuzemské i zahraničí) v informačním systému
  • spolupráce s Hlavní účetní

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou (společnost je připravena Vás zaškolit)
  • pečlivý přístup k práci
  • zodpovědnost, svědomitost

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • možnost práce na částečný úvazek (nutná přítomnost každý den po 4-5h/den)
  • plat 20 000 – 25 000 Kč (dle úvazku)
  • pracovní doba kdykoliv mezi 7:30 – 16:30h (dle Vašich preferencí)
  • stravenkový paušál
  • 13. plat
  • firemní akce
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • kanceláře: Vestec

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-západ
Typ pracovního poměru:
Práce na zkrácený úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, 13. plat
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..