předvýběr.cz

Administrative Accountant/Accountant/Controller

Zveřejněno 12.06.2023

Pro našeho klienta, společnost, která je evropskou jedničkou mezi neziskovými lékařskými organizacemi zabývající se onkologickou problematikou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Administrative Accountant/ Accountant / Controller.

Náplň práce:

  • Správa výkazů, výdajů a úhrad
  • Kontrola faktur, účtů a identifikace nesrovnalostí
  • Příprava plateb a jejich zadávání do internetového bankovnictví
  • Zadávání finančních transakcí do interních databází
  • Ověřování finančních výkazů, účetních knih a účtů včetně případných korekcí
  • Zpracování faktur vydaných a vedení jejich evidence
  • Kontrola cestovních výkazů
  • Kontrola výkazů kreditních karet
  • Zajištění hladkého a transparentního chodu účtů a efektivity všech transakcí
  • Příprava přiznání k DPH, výkazy zisků a ztrát
  • Pomoc při přípravě ročních rozpočtů
  • Příprava a archivace podkladů pro mzdy
  • Vedení pokladny
  • Vedení a archivace finančních záznamů v digitální a papírové formě
  • Asistence účetních uzávěrek a čtvrtletních / ročních auditů
  • Správa databáze kontraktů a objednávek

Požadujeme:

  • Bakalářský titul v oboru účetnictví, finance nebo příslušného oboru, případně účetní certifikát
  • Min 3 roky pracovní zkušenosti v pozici Administrative Accountant, Accountant nebo Controller
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1 (podmínkou) a českého jazyka (výhodou)
  • Znalost základních účetních postupů
  • Základní znalosti finančních a daňových předpisů
  • Schopnost vytvářet přesné finanční zprávy a zacházet s citlivými informacemi
  • Dobré matematické dovednosti a schopnost odhalit numerické chyby
  • Praktické zkušenosti s MS Excel a účetními softwary (Cresus výhodou)
  • Vynikající smysl pro detail
  • Schopnost pracovat v přísných časových omezeních, dodržovat termíny a vyhodnocovat priority
  • Schopnost zvládat různý objem pracovní zátěže, který může kolísat
  • Osobní a profesionální integritu a silnou pracovní etiku
  • Zkušenost s prací v mezinárodní prostředí a ve virtuálních pracovních týmech

Nabízíme:

  • Zázemí evropské neziskové organizace a práci v prostředí, které vám bude dávat smysl
  • Mezinárodní prostředí, přátelský kolektiv a atmosféra
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Flexibilitu a možnost práce z domova
  • Stravenkový paušál
  • Sickdays
  • Příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (Na Poříčí)
  • Možnost částečného pracovního úvazku

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..