předvýběr.cz

Vedoucí recepce

Zverejnené 17.04.2023

Pro našeho klienta, výjimečný hotelový komplex pod vrcholem Praděd, v atraktivní horské lokalitě Jeseníky s nadstandardním zázemím včetně wellness služeb a gastronomie od lokálních farmářů̊, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Vedoucí recepce.

Co vás čeká:

  • Poskytování kompletního a vysoce kvalitního servisu hostům
  • Pravá ruka ředitele
  • Práce s hotelovým systémem
  • Zajištění plynulého chodu recepce a práce v recepci
  • Koordinace chodu týmu zaměstnanců, včetně housekeeping, jejich motivace a podpora a rozvíjení jejich schopností
  • Péče a budování dobrých vztahů s hosty, zajištění jejich maximální spokojenosti
  • Kontrola rezervací, faktur a řádného chodu denní agendy
  • Odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu

A co očekáváme od vás?

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici recepční/ho (ideálně v horském hotelu)
  • Jste komunikačně a organizačně schopný
  • Jste osobnost zvládající práci pod tlakem, s orientací na hosta a jeho spokojenost. Osobnost s přirozenou autoritou pro vedení recepce
  • Pokud již máte zkušenost s obdobnou pozicí a jste jazykově vybavený, bude to pro vás výhoda

Nabízíme toho spoustu:

  • Odpovídající platové ohodnocení v minimální výši 30 000 Kč
  • Bonusy a prémie, zapálený tým
  • Máme radost z každého úspěchu, který dokážeme finančně ocenit
  • Vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti
  • Jsme pro – cílově orientovaní
  • Dostanete podporu a leadership vedení

Nadstandardní benefity:

  • Ubytování v personálním pokoji zdarma
  • Možnost ubytování partnera/partnerky na personálním pokoji při návštěvě zdarma, stravování 120 CZK na den
  • Personální strava za dotovanou cenu 120 CZK/den (3 plnohodnotná jídla)
  • Možnost využití Lesních lázní: wellness a posilovna (mimo dobu provozu pro hosty hotelu) – sauna, pára vířivka, solárium, infra-sauna, posilovna
  • Zvýhodněná cena konzumace – veškeré restaurační a barové položky s 50% slevou
  • Možnost masáží 1x týdně
  • V zimním období 1x měsíčně skipas zdarma na skicentrum Ovčárna
  • Možnost zahraničních stáží ke zvyšování kvalifikace pro vybrané profese
  • Lokalita: Praděd

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Šumperk
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..