předvýběr.cz

Servisní technik - Čechy

Zverejnené 17.04.2023

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí strojů, nástrojů a nářadí, řezných, mazacích a chladicích kapalin, používaných při obrábění a tváření kovových materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – Čechy.

Pracovní náplň bude:

  • Instalace nových strojů a opravy stávajících strojů u zákazníka
  • Pravidelný servis strojů
  • Diagnostika závad
  • Cestování v rámci celých Čech, výjimečně Morava

Co požadujeme:

  • Odborné vzdělání, elektrotechnického nebo mechanického směru
  • Znalost oblasti obráběcích strojů, nástrojů nebo kapalin
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Elektro vyhlášku 50 výhodou
  • Uživatelskou znalost PC
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Ochotu cestovat v rámci regionu Čech, občas Moravy
  • Anglický jazyk pouze velkou výhodou (čtení manuálu, případná školení od dodavatelů)

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek, možnost práce na IČO
  • Výborné platové ohodnocení
  • Auto, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost Home Office
  • Odborné zaškolení
  • Místo výkonu práce: Čechy
  • Kancelář v Praze: Praha 8 – Bohnice
  • Nástup ihned, případně dohodou

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..