předvýběr.cz

Key Account Manager - prémiové úklidové prostředky

Zverejnené 23.04.2024

Pro našeho klienta, přední mezinárodní společnost, která je leader v kategorii úklidu a nabízí značkové úklidové prostředky a systémy, jakož i produkty pro péči o prádlo, hledáme kandidáty na pozici Key Account Manager.

Náplň práce:

  • Rozvoj a rozšiřování portfolia zákazníků včetně řízení promočních aktivit v souladu se strategií firmy
  • Definice a realizace ročního plánu pro zákazníky s cílem rozvíjet potenciál daných kategorií
  • Vedení ročních jednání a sledování plnění dohodnutých obchodních podmínek v souladu s definovanými cíli společnosti
  • Prezentace a sestavení seznamu nových výrobků v sortimentní matici zákazníků
  • Vývoj a koordinace marketingových standardů společnosti u zákazníků
  • Plánování prodeje s návazností na zajištění optimálního stavu zásob
  • Vypracování a příprava reportů o prodeji a kontrola rozpočtů, investic
  • Porozumění obchodní činnosti zákazníků a budování efektivních vztahů
  • Znalost a reagování na zákaznické potřeby a jejich přenášení do potřeb firmy
  • Identifikace příležitostí na trhu a odpovědnost za efektivní řízení nových klientů
  • Neustálá iniciativa při plnění svěřených zákaznických cílů a úkolů ve smyslu zlepšování výsledků a vztahů k zákazníkovi
  • Přesné vedení agendy zákazníka z pohledu controllingu, řešení pohledávek, fakturace, nákladů na podporu prodeje, aktivní spolupráce se zákaznickým servisem a účtárnou

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Temperament a asertivitu, radost z práce a týmového ducha
  • 3-5 let zkušeností s řízením klíčových zákazníků v oblasti FMCG
  • Dobrá znalost a porozumění KA, zákazníkům a konkurenci
  • Dobrá znalost celkových prodejních procesů včetně dalších oblastí (marketing, finance, logistika) a příslušných procesů řízení klíčových zákazníků
  • Plné porozumění výkazu zisku a ztrát a způsobům aktivace
  • Dobré porozumění klíčových finančních údajů
  • AJ na úrovni B2, psaná i mluvená
  • Pokročilá znalost MS Office (Power point, Excel)
  • Silná komunikace a schopnost přizpůsobit se změnám
  • Analytické a strategické myšlení
  • Dobré vyjednávací schopnosti, schopnost řešit konflikty, schopnost řešení problémů
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Možnost pracovního růstu
  • Více než 25 dní dovolené
  • Firemní auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba, možnost pracovat i z domova
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (Edenred kart a Multisportka), po zkušební době
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál ve výši 110 Kč čistého za odpracovaný den
  • Doplatek nemocenských dávek do výše hrubé základní mzdy maximálně 30 kalendářních dnů za dobu čerpání nemoci v kalendářním roce, po zkušební době
  • Možnost zaměstnaneckého prodeje za zvýhodněné ceny s dodáním do ČR
  • Spolupráci na plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • Oblast působení: celá ČR,
  • Zázemí společnosti: Praha 10

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..