předvýběr.cz

Interní technik – dřevoobráběcí stroje

Zverejnené 10.04.2023

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici Interní technik – dřevoobráběcí stroje.

Pracovní náplň:

  • pravidelná (každodenní) komunikace s výrobním závodem v Rakousku
  • koordinace servisní činnosti
  • řešení technických závad po telefonu či mailu
  • práce v kanceláři Praha 5 (tato pozice je in house)

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání ideálně v oboru mechatronik
  • praxi v oboru (obráběcí stroje, nástroje atd.) na pozici servisního technika výhodou, ale není podmínkou, vhodné i pro absolventy
  • komunikativní dovednosti
  • velmi dobrou znalost AJ nebo NJ – komunikace s výrobním závodem v Rakousku
  • chuť pracovat
  • samostatnost, důslednost a spolehlivost
  • schopnost pro pochopení požadavků zákazníka nebo servisního technika
  • řidičský průkaz sk. B
  • preferujeme kandidáty ochotné učit se a být dlouhodobě přínosem
  • bydliště Praha a blízké okolí

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • HPP na dobu neurčitou
  • počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • odborné zaškolení, možnost profesního růstu
  • nástup ihned, případně dohodou
  • sídlo společnosti a kancelář v lokalitě Praha 5 - Řeporyje

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..