předvýběr.cz

Vedoucí recepce

Published 17.04.2023

Pro našeho klienta, výjimečný hotelový komplex pod vrcholem Praděd, v atraktivní horské lokalitě Jeseníky s nadstandardním zázemím včetně wellness služeb a gastronomie od lokálních farmářů̊, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Vedoucí recepce.

Co vás čeká:

  • Poskytování kompletního a vysoce kvalitního servisu hostům
  • Pravá ruka ředitele
  • Práce s hotelovým systémem
  • Zajištění plynulého chodu recepce a práce v recepci
  • Koordinace chodu týmu zaměstnanců, včetně housekeeping, jejich motivace a podpora a rozvíjení jejich schopností
  • Péče a budování dobrých vztahů s hosty, zajištění jejich maximální spokojenosti
  • Kontrola rezervací, faktur a řádného chodu denní agendy
  • Odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu

A co očekáváme od vás?

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici recepční/ho (ideálně v horském hotelu)
  • Jste komunikačně a organizačně schopný
  • Jste osobnost zvládající práci pod tlakem, s orientací na hosta a jeho spokojenost. Osobnost s přirozenou autoritou pro vedení recepce
  • Pokud již máte zkušenost s obdobnou pozicí a jste jazykově vybavený, bude to pro vás výhoda

Nabízíme toho spoustu:

  • Odpovídající platové ohodnocení v minimální výši 30 000 Kč
  • Bonusy a prémie, zapálený tým
  • Máme radost z každého úspěchu, který dokážeme finančně ocenit
  • Vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti
  • Jsme pro – cílově orientovaní
  • Dostanete podporu a leadership vedení

Nadstandardní benefity:

  • Ubytování v personálním pokoji zdarma
  • Možnost ubytování partnera/partnerky na personálním pokoji při návštěvě zdarma, stravování 120 CZK na den
  • Personální strava za dotovanou cenu 120 CZK/den (3 plnohodnotná jídla)
  • Možnost využití Lesních lázní: wellness a posilovna (mimo dobu provozu pro hosty hotelu) – sauna, pára vířivka, solárium, infra-sauna, posilovna
  • Zvýhodněná cena konzumace – veškeré restaurační a barové položky s 50% slevou
  • Možnost masáží 1x týdně
  • V zimním období 1x měsíčně skipas zdarma na skicentrum Ovčárna
  • Možnost zahraničních stáží ke zvyšování kvalifikace pro vybrané profese
  • Lokalita: Praděd

Position Info

Workplace location:
Šumperk
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..