předvýběr.cz

Účetní (PRAXE ano, AJ ne)

Published 22.04.2024

Pro našeho významného klienta, společnost, jež rozsvěcí domovy a je součástí silné skupiny, která je nejvýznamnějším dodavatelem tepla v České republice a druhým největším domácím výrobcem elektřiny, hledáme Účetní. Velikost a síla skupiny je pro zaměstnance zárukou stabilního zázemí.

Hledáme kolegyni nebo kolegu, kteří mají zkušenosti s účetnictvím, chtějí se nadále učit a v této oblasti posouvat. Někoho, kdo je pečlivý, spolehlivý a budeme si moci věřit. Prostě účetní do našeho týmu!

Hlavní pracovní náplň:

  • Zaúčtování a kontrola časového rozlišení, dohadných položek, režijních faktur
  • Vedení evidence hmotného a nehmotného majetku a zajištění všech účetních operací s tím souvisejících
  • Zabezpečení vystavení interních účetních dokladů a jejich proúčtování
  • Zajištění vyúčtování služebních cest
  • Spolupráce na zpracování měsíční a roční účetní závěrky dle zákona o účetnictví
  • Spolupráce na statutárním auditu
  • Dokladová inventarizace

Požadované dovednosti:

  • SŠ (VŠ) vzdělání – ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky, ideálně 5 let
  • Loajalita, zodpovědnost, pečlivost
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenost s účetním systémem SAP nás potěší, ale zvládneme vás to i naučit
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme Vám za to:

  • Za Vaši práci Vás čeká nejen měsíční odměna 45 000 – 50 000 Kč, ale i roční bonusy závislé na výsledcích společnosti a Vašem pracovním nasazení.
  • Snažíme se, aby naše kancelář byla příjemným místem, kde se nám dobře pracuje, proto jsme v říjnu otevřeli nově zrekonstruované moderní kanceláře, kde se cítíme příjemně.
  • Na pracovišti je pro nás důležitá přátelská atmosféra. A protože práce není všechno, rádi spolu podnikáme různé zábavné akce, třeba společnou grilovačku, herní turnaje, degustace apod.
  • Všem našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Přispíváme na roční kupon MHD až 2 000 Kč, na penzijní či životní pojištění, na Multisport kartu, na cestovní pojištění (a to i pro rodinu), nabízíme volnočasové poukázky, samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, sick days a příspěvek na stravování.
  • Zaměstnanci a jejich blízcí si také mohou sjednat výhodnější mobilní tarif nebo využít speciální zaměstnanecké ceny elektřiny a plynu.
  • Snažíme se podporovat osobní i profesní rozvoj našich zaměstnanců formou různých školení, kurzů a workshopů.
  • DYNAMICKÉ PROSTŘEDÍ a VELKÁ FLEXIBILITA – možnost 2 dny v týdnu office a 3 dny home office
  • STABILITU – práci na HPP a na dobu neurčitou
  • Místo kanceláří: Praha 1 (dobrá dostupnost v rámci MHD)

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Salary range:
45 000 - 50 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..