předvýběr.cz

Účetní do našeho týmu (STABILNÍ SPOLEČNOST)

Published 27.03.2024

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost, která působí na poli stavebních systémů, především v rámci cihlářského průmyslu a dalších odvětví, hledáme novou kolegyni či kolegu na důležitou pozici Účetní.

!PŘÍLEŽITOST - tím, že máme stabilní tým, tak často nenabíráme. Nyní však tato možnost je!

Nepotřebujete znalost cizích jazyků, potřebujete znalost účetní agendy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní vedení účetnictví
  • Příprava podkladů pro sestavení účetních závěrek v souladu s českými účetními předpisy
  • Kontrola shody skladové evidence s účetnictvím
  • Provádění pravidelných měsíčních kontrol
  • Vyhotovení přiznání k DPH, kontrolní hlášení
  • Zajištění dodržování účetních a daňových zákonů
  • Úzká spolupráce napříč odděleními

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi v ekonomickém oddělení, ideálně ve větší firmě
  • Znalost problematiky účetnictví, daní, majetku, skladů
  • Znalost účetní legislativy a problematiky DPH, máme však k ruce daňové poradce
  • Zkušenost s uzávěrkovými operacemi (opravné položky, rezervy, dohady atd.)
  • Schopnost samostatného řešení komplexních případů z účetního pohledu
  • Provádění pravidelných kontrol
  • Znalost daňové legislativy na úrovni odpovídající dané pozici
  • Znalost zpracování mzdové agendy výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Uvítáme otevřenost k novým technologiím (např. digitalizace procesů)
  • Znalost ideálně systémů POHODA a HELIOS Orange (edice iNUVIO)
  • Výhodou MS office

NABÍZÍME:

  • STABILITU – stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Stabilní a férové mzdové podmínky, mzda v rozmezí 30 000 - 50 000 Kč, podrobně se dohodneme na pohovoru
  • Odměny na dovolenou a Vánoce
  • Moderní a příjemné prostředí velké, přesto stále rodinné společnosti
  • Velice zajímavé občerstvení na pracovišti, více info na pohovoru 😊
  • Služební počítač a mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál 116 Kč/den, pokryje téměř celý oběd v naší jídelně přímo v podniku
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • A další zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Dolní Bukovsko
  • Nástup možný ihned či dle domluvy

Position Info

Workplace location:
České Budějovice
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Salary range:
30 000 - 50 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..