předvýběr.cz

Recepční - 20.000 Kč náborová odměna

Published 15.04.2024

Pro našeho významného klienta, zaběhlou a rozsáhlou síť hotelů po celé České republice, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Recepční, nyní do hotelu v Harrachově.

Náplň práce:

  • Zajišťuje denní a noční provoz recepce. Každá směna představuje specifické činnosti (v noci je to zejména administrativa a příprava pro následující denní směnu)
  • Rezervace či dotazy vyřizuje e-mailem i telefonicky
  • Check-in a check-out hostů (práce se systémem HotelTime)
  • Stará se o potřeby hostů během pobytu - zodpovídá dotazy, poskytuje informace o našich službách či výletech v okolí hotelu, řeší jejich požadavky
  • Zodpovídá za hotovostní a bezhotovostní operace - např. platby za pobyty či za nákup v shopu
  • Zajišťuje prodej zboží z malého shopu u recepce, který je hostům kdykoli k dispozici, a hlídá si zásoby produktů
  • Komunikuje se všemi středisky napříč hotelem a každý den řeší záležitosti různého typ

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Požadujeme praxi z recepce alespoň 1 rok. Nehledě na délku praxe je samozřejmostí zaučení z naší strany
  • Je nutné, abyste zvládli plynule komunikovat v anglickém jazyce. Jakýkoli další jazyk (zejména němčina, polština, ruština) pro vás bude velikou výhodou
  • Pojem asertivní přístup vám není cizí - zvládnete zachovat klidnou hlavu při stresových situacích, které mohou v tomto dynamickém provozu nastat.
  • Zvládnete 12hodinové denní i noční směny (s tím se samozřejmě pojí příplatky za noční hodiny + snížený pracovní fond 37,5h týdně)

Nabízíme:

  • Balíček benefitů (sleva 40% na F&B služby v rámci celé sítě, cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci pro děti, systém na finanční zálohy Advanto, odměna za doporučení kolegy atd.)
  • Pobyty na všech hotelech pouze za 250 Kč / osobu / noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina a navíc máte znatelné slevy na F&B služby.
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.500 Kč měsíčně (po předchozí domluvě, kapacity se nám rychle plní)
  • Fitness centrum v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení si upřesníme na případném pohovoru. Kromě pěkné základní mzdy jsou samozřejmostí tipy, příplatky za svátky, víkendy a noční směny, dále proplacené veškeré přesčasy.
  • Navíc máte po uplynutí zkušební doby nárok na náborovou odměnu ve výši 20.000 Kč
  • Lokalita: Harrachov

Position Info

Workplace location:
Jablonec nad Nisou
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Salary range:
27 000 - 35 000 Kč/měsíc
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..