předvýběr.cz

Mistr výroby – jednosměnný provoz

Published 03.04.2024

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyrábí vysoce kvalitní koupelnové doplňky a výrobky, hledáme nového kolegu na pozici Mistr výroby.

Vaše náplň práce:

  • Zodpovědnost za BOZP a PO
  • Organizace práce na výrobním úseku
  • Podpora při zavádění nových výrobků do výroby
  • Zodpovědnost za správné odvádění výrobních operací, odvedení materiálu a ukončení výrobního příkazu
  • Vedení dokumentace, aktuální a včasné odvádění výrobních operací a vkládaní dat do informačního systému v rámci výrobního procesu
  • Koordinace pracovníků výroby
  • Docházka (evidence docházky výroby a včasné odevzdání na personální oddělení)
  • Denní rozdělení pracovních činností s následnou kontrolou
  • Plánování a zajišťování efektivního postupu prací
  • Plnění termínů zakázek

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe strojírenského zaměření)
  • Praxe min. 2 roky na pozici ve výrobě a prokazatelné zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Zkušenosti s evidencí a plánováním výroby
  • Orientace v kovovýrobě
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, znalost ERP systému Helios výhodou, případné zaučení)
  • Dynamická osobnost, schopnost budovat a řídit výrobní tým
  • Dobré komunikační schopnosti, organizační dovednosti
  • Aktivní přístup a schopnost řešit nastalé situace
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí české společnosti s přátelským kolektivem kolegů
  • Možnost práce pro společnost, která dodává kvalitní a krásné produkty do celého světa
  • Vzdělání a rozvíjení Vašich schopností podporované společností
  • Práce na HPP
  • Jednosměnný provoz, pracovní doba: 6:30 – 15:00h
  • Plat 40 000 – 48 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Notebook + mobilní telefon
  • Stravenky, sick days
  • Zajištění stravování, občerstvení na pracovišti
  • Firemní a sportovní akce
  • Dary při osobních a pracovních výročí
  • Kanceláře: Žatčany (bezproblémové parkování v areálu společnosti)

Position Info

Workplace location:
Brno-venkov
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Salary range:
40 000 - 48 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..