předvýběr.cz

Lean specialista !STABILITA a PŘÍLEŽITOST!

Published 16.04.2024

Pro našeho významného klienta, společnost, která je celosvětovým dodavatelem pro gastronomii, hoteliérství, aerolinie a nemocnice, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Lean specialista !STABILITA a PŘÍLEŽITOST!.

!JSME STABILNÍ SPOLEČNOST S PEVNÝMI MEZINÁRODNÍMI ZÁKLADY A NYNÍ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, ABY JSTE NÁM POMOHL K DALŠÍMU RŮSTU!

Náplň práce:

  • Zavádění nových procesů a prvků Lean manufacturing do praxe a jejich vyhodnocování (kvalita, efektivita)
  • Kompletní zodpovědnost za svěřený Lean program v rámci závodu
  • Budování Lean kultury na všech organizačních úrovních (5S, Kaizen, SMED, TPM, VSM, vizualizace, atd.)
  • Odpovědnost za svěřené transfery výroby z hlediska Lean
  • Analýza současného stavu procesů a identifikace problémů, navrhování projektů a aktivit s cílem dosáhnout zvýšení produktivity a snížení nákladů ve spolupráci s týmem kolegů (technologie, výroba, kvalita)
  • Koordinace interního týmu v maticové struktuře s cílem zavádět prvky Lean
  • Pravidelné reportování plnění cílů managementu společnosti
  • Plánování a vykonávání pravidelných LEAN auditů
  • Spolupráce s ostatními odděleními za účelem identifikace možností na zlepšení a optimalizaci
  • Sledování ukazatelů (KPI) a následný reporting
  • Školení a rozvoj kolegů (THP i výrobních)
  • Vedení workshopů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, orientace v technické dokumentaci
  • Praxe na stejné, nebo podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Prokazatelné zkušeností s implementací nových výrobních metod (např. 5S, SMED, Lean Manufacturing, VSM, atd.)
  • Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou (slovem i písmem), německého jazyka výhodou
  • Preciznost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a ochotu k dalšímu rozvoji
  • Procesně a systematicky uvažující osobnost se zaměřením na detail
  • Analytické a prezentační dovednosti
  • Výborné organizační schopnosti, schopnost multitaskingu
  • Dovednost předávat znalosti ostatním (školení LEAN metodiky)
  • Teamová spolupráce
  • Znalost práce na PC - MS Office, znalost CAD softwaru výhodou
  • Technické myšlení, komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, samostatnost, ochota cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • STABILITU – stabilní zaměstnání a dobré ohodnocení
  • PŘÍLEŽOST – být u dalšího důležitého rozvoje společnosti
  • Mzda 60 000 – 80 000 Kč, v individuálních případech i více, dle seniority kandidáta
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční prémie
  • Vánoční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na sport, kulturu a preventivní prostředky z lékárny
  • Jídlo ve vlastní jídelně (dotované stravování za 34 Kč) nebo z bageterie DEJSI (bageta za 10 Kč)
  • Neomezená konzumace kávy
  • A další výhody si rádi projdeme osobně v prostorách naší společnosti
  • Lokalita: Domažlice

Position Info

Workplace location:
Domažlice
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Salary range:
60 000 - 80 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..