předvýběr.cz

F&B manažer - Harrachov

Published 03.10.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici F&B manažer - Harrachov.

Náplň práce:

  • Ve spolupráci s F&B asistentem se stará o hladký chod našeho F&B oddělení (restaurace a la carte, bufetová restaurace a bar).
  • Podílí se na tvorbě rozpočtů a cen v rámci oddělení F&B, kontroluje food cost.
  • Provádí dohled na kvalitu poskytovaného servisu a usiluje o jeho neustálé vylepšování.
  • Podporuje rozvoj a trénink dovedností týmu, svým jednáním je vzorem svého kolektivu.
  • Spolupracuje s šéfkuchařem při tvorbě gastronomických nabídek, např. při sestavování jídelních lístků, při přípravě gastronomických akcí, akcí kongresové turistiky aj.
  • Zajišťuje chod úseku F&B v době nepřítomnosti nadřízených manažerů hotelu.

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby vystupoval profesionálně ve všech svých činnostech.
  • Praxe je na této pozici nutná. Budete mít na starosti tým baru, a la carte restaurace, bufetové restaurace a dále budete úzce spolupracovat s kuchyní i skladem - kde na Vás budou spoléhat. Samozřejmě projdete fází proškolení a zaučení, přesto je potřeba mít určité zkušenosti s prací na úseku F&B a ideálně hotelového prostředí.
  • K uspokojení požadavků hostů různého charakteru je potřebná v této profesi znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Rovněž znalost němčiny je velikou výhodou.
  • Základem je také příjemné vystupování a schopnost vyvarovat se stresu a zachovat chladnou hlavu při náročnějších stresových situacích.
  • Součástí je i práce na PC. Důležitá je znalost práce s Wordem, Excelem a orientace v hotelových systémech (Vento/HotelTime).

Nabízíme:

  • Budete pracovat v moderním 4hvězdičkovém resortu s krásným výhledem na Čertův vrch s lyžařskými můstky. Resort se nachází v klidné části Harrachova, což ocení hosté, ale i personál hotelu.
  • Preferujeme dlouhodobé pracovní vztahy, protože je pro nás důležité sestavit kolektiv zaměstnanců, kteří se navzájem znají, mohou se na sebe spolehnout a jako bonus spolu rádi tráví i svůj volný čas. Proto nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou po uplynutí zkušební doby.
  • Získáte cenné zkušenosti. Na této pozici budete řešit každodenně rozmanité provozní záležitosti, občas bude nutné přijít s kreativním řešením a zcela jistě prohloubíte své dovednosti v oblasti práce s lidmi. Až se za určitou dobu ohlédnete zpět, zjistíte, jak velkého pokroku jste dosáhli.
  • Naše společnost se o všechny zaměstnance dobře postarala i během pandemie, hotel jsme otevírali se stejným týmem. Protože na našich zaměstnancích nám opravdu záleží.
  • Balíček benefitů po zkušební době (cafeterie systém, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zlevněné jízdné ve sportovním areálu a další) ... a to hlavní: pobyty na všech hotelech v rámci společnosti pouze za 270 Kč - osoba/noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina a navíc máte znatelné slevy na F&B služby. Můžete tedy užívat našich krásných hotelů za velmi příznivých podmínek.
  • Stravování v hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1 500 Kč měsíčně.
  • Fitness centrum přímo v hotelu.
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky.
  • Mzdové ohodnocení si upřesníme na případném pohovoru. Kromě pěkné základní mzdy jsou samozřejmostí příplatky za svátky, víkendy a noční směny a v neposlední řadě jasně stanovené odměny, na kterých se tu podílíme všichni jako tým!
  • Stabilizační příspěvek po ukončení zkušební doby ve výši až 50 000 Kč.
  • Místo výkonu práce: Harrachov

Position Info

Workplace location:
Jablonec nad Nisou
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..