předvýběr.cz

Specialista/ka pojištění, 45 000 – 47 000 Kč

Zverejnené 15.05.2023

Pro našeho klienta, renomovanou společnost zabývající se poskytováním finančních služeb zákazníkům a prodejcům vozidel značky Toyota a Lexus, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka pro pojištění, 45 000 – 47 000 Kč.

Vaše náplň práce:

  • Pravidelný kontakt s dealerskou sítí, s pojišťovnou
  • Systémové nabídky pojištění MODULIS a řešení případných provozních problémů s daným SW
  • Zpracování celé agendy souvisejícím s uzavřením, ale i během pojistné smlouvy
  • Evidence prodejců/osob v rámci certifikace zákona o distribuci pojištění a zajištění, jejich kontrola a pravidelná aktualizace
  • Reporting v rámci uzavření pojistných smluv interních i smluv na konkrétní dealery, provozní a bonusové schéma pro dealerskou síť
  • Příprava podkladů pro školení a prezentaci pojistných produktů
  • Být součástí nových projektů v oblasti pojištění

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou podmínkou
  • Praxe v oboru autopojištění a znalost pojistného trhu
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • Anglický jazyk pro občasnou e-mailovou komunikaci
  • Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost logického a analytického myšlení
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Čistý výpis z rejstříku trestů podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí silné, stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušené kolegyně samozřejmostí
  • Vzdělávání podporované společností (odborné školení, kurzy anglického jazyka)
  • Plat 45 000 – 47 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, multisport či flexipass karta
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Služební notebook a telefon
  • Zaměstnanecký program na vozidla
  • Firemní akce
  • Moderní kanceláře: Praha 5 – Stodůlky (bezproblémové parkování)

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..