předvýběr.cz

Rozpočtář/Přípravář

Zverejnené 17.04.2023

Pro našeho klienta, stavební společnost specializující se na rekonstrukce nemovitostí v Praze a okolí, hledáme nové kolegy na pozici Rozpočtář/Přípravář.

Náplň práce:

  • Naceňování zakázek
  • Tvorba změnových listů (vícepráce, méněpráce)
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vedení evidence zakázek
  • Komunikace se subdodavateli i investory
  • Poptávání subdodavatelů
  • Zasmluvnění zakázek se subdodavateli
  • Kalkulace a evidence materiálu
  • Tvorba a hlídání harmonogramu stavby
  • Komunikace se stavbyvedoucími

Požadujeme:

  • Zkušenosti minimálně jeden rok na pozici rozpočtáře, nebo přípraváře
  • Schopnost perfektního čtení v projektových dokumentacích
  • Perfektní znalost práce v Krosu, RTS nebo jiném stavebním rozpočtovém programu
  • Znalost excelu/google sheetu
  • Samostatnost
  • Technické a analytické myšlení
  • Preciznost, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail, dobrou náladu :-)
  • Výhodou nikoli podmínkou: SŠ/VŠ stavebního/technického směru, kontakty v oboru stavebnictví, základní znalosti Aj

Nabízíme:

  • Práci v příjemném, optimisticky naladěném kolektivu
  • Kávu a čaj na pracovišti zdarma
  • Profesní seberealizaci na zajímavých projektech zejména rekonstrukci bytů, domů, činžovních domů, kanceláří, obchodních prostor atd.
  • Další vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravenky, nebo multisport kartu
  • Spolupráce na HPP či IČO (dle dohody)
  • Plat dle zkušeností a dovednosti od 35 000 - 60 000 Kč měsíčně s možností získat motivační prémie ze zisku u vedených zakázek
  • Služební telefon s neomezeným voláním i daty
  • Služební notebook
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc do max. 10 dnů
  • Práci v kanceláři v Praze 6 (sídlo firmy) s možností občasné práce z domova

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..