předvýběr.cz

Automechanik - (JUNIOR i SENIOR)

Zverejnené 24.05.2023

Pro našeho významného klienta, jenž je autorizovaným koncesionářem dvou zaběhlých a známých automobilových značek, hledáme šikovného a pracovitého kolegu či kolegyni na pozici Automechanik, který dobře zapadne do našeho přátelského týmu, pracujícího v rodinné atmosféře se zázemím velké a stabilní společnosti.

Nepřijímáme každý den, jelikož máme kolektiv stabilní, proto je to nyní pro Vás/Tebe velká PŘÍLEŽITOST!

Co Vás čeká:

  • provádění servisu, údržby, mechanických, diagnostických a elektrikářských prací souvisejících s opravami vozidel, vše v závislosti na Vašich zkušenostech
  • hledáme zkušeného člověka, ale rádi zaškolíme i méně zkušeného kandidáta

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • výuční list v oboru/praxe na obdobné pozici
  • ŘP skupiny B
  • profesionalita, zručnost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • zájem o technické novinky a ochota k dalšímu vzdělávání
  • trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • přátelské prostředí se zázemím silné a stabilní firmy
  • velice dobré a stabilní mzdové ohodnocení
  • mzda neomezeně dle výkonu (JUNIOR po škole od 30 000 Kč, PRŮMĚR 45 000 Kč - 50 000 Kč a SENIOR i více, dle zkušeností a výkonu)
  • po zapracování rozsáhlý program zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na penzijní spoření, závodní stravování, zaměstnanecká benefitní karta, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky atd. – je toho skutečně mnoho i dalšího…
  • možnost školení a dalšího osobního rozvoje
  • zakládáme si především na lidských a osobních vztazích, tudíž když je chuť z obou stran, lze domluvit téměř cokoliv
  • místo výkonu práce: Borek (u Českých Budějovic)

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
České Budějovice
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..